O nas

O nas 1

Ćwierć wieku temu powstała Spółka EUMed a jej korzenie, tradycje, niektórzy dostawcy oraz doświadczenie sięgają początków transformacji w Polsce na samym początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia.  Od samego początku istnienia  EUMed Sp. z o. o. sprzedaje wyroby medyczne wyprodukowane według najnowocześniejszych technologii i z najlepszych materiałów. Produkty z naszego katalogu charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, troską o bezpieczeństwo, komfort i jakość życia pacjenta oraz o wygodę i prostotę w użyciu przez personel medyczny.

Nasz zespół jest wyspecjalizowany we wprowadzaniu na polski rynek nowoczesnych, innowacyjnych technik, w tym robotyki chirurgicznej.Znajdujemy dla Państwa rozwiązania coraz mniej inwazyjne, przyjazne dla pacjenta i dla personelu medycznego.

Udostępniliśmy po raz pierwszy polskim pacjentom m.in. pierwszy giętki robot chirurgiczny do zabiegów poprzez naturalne dojścia do pola operacyjnego, pierwszy na świecie robot otologiczny, jontoforezę czyli terapię jonową w podawaniu cytostatyków w leczeniu nowotworów pęcherza moczowego (ang.: electromotive drug administration [EMDA]), minimalnie inwazyjną technikę „balonikowania” dużych zatok przynosowych, stenty do podawania leków do zatok, urządzenia do rehabilitacji zawrotów głowy, system do komputerowego pomiaru godzinowej zbiórki moczu w warunkach intensywnej opieki medycznej, pierwsze na świecie przenośne urządzenie do natychmiastowego pomiaru poziomu alkoholu w krwi obwodowej.
Od początku istnienia propagowaliśmy stosowanie protez głosowych (których pierwszy projekt powstał przed wielu laty w Polsce) oraz wymienników ciepła i wilgoci dla pacjentów po całkowitej laryngektomii.
Już od lat dziewięćdziesiątych XX wieku promujemy wentylację dyszową, mającą coraz szersze zastosowanie w chirurgii (zwłaszcza laryngologii i torakochirurgii), intensywnej terapii oraz ratownictwie medycznym. Wprowadziliśmy również nowoczesne opatrunki rynologiczne, otologiczne i tamponady nosowe, unikalną technikę diagnostyki snu pod kątem ewentualnego chirurgicznego leczenia chrapania. Promujemy wykonywanie tego typu badań jako kwalifikację do chirurgicznego leczenia chrapania za pomocą koblacji.
Regularnie organizujemy szkolenia, kursy i konferencje naukowe dla lekarzy. Przede wszystkim działamy w sektorze zamówień publicznych, wygrywamy przetargi w szpitalach, stacjach pogotowia ratunkowego, od wielu lat nasz sprzęt jest na wyposażeniu Wojska Polskiego, jest również przekazywany placówkom ochrony zdrowia przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Z biegiem lat powiększamy naszą ofertę dla ratownictwa medycznego, w szczególności w dziedzinie udrażniania dróg oddechowych i rozwiązywania problemu trudnych intubacji. Nadal kompletujemy i udoskonalamy naszą ofertę w najlepiej znanych nam specjalnościach medycyny, by stworzyć jak najbardziej atrakcyjny i kompleksowy katalog dla pracowników medycznych, zawierający wiele rozwiązań i urządzeń nowatorskich, unikalnych, opartych na najnowszych technologiach światowych. Sprawiamy, że najnowsze techniczne i sprzętowe nowinki z całego świata stają się dostępne w polskiej ochronie zdrowia. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową niektórych wyrobów medycznych na zlecenie lekarza dla pacjentów i ich rodzin.

0 lat na rynku
0 wygranych przetargów
0 marek
0 produktów w ofercie

Nasza firma w liczbach

 
JAKOŚĆ
 
BEZPIECZEŃSTWO
 
KOMFORT
 
PROSTOTA